Aluship Technology Sp. z o.o. firma wiodąca na rynku europejskim w dziedzinie budowy aluminiowych konstrukcji okrętowych oraz specjalnych stalowych konstrukcji okrętowych zatrudni pracowników na stanowiskach:

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH

Miejsce pracy: w Polsce i za granicą

Opis obowiązków:

  • Praca przy montowaniu różnego rodzaju konstrukcji aluminiowych

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 2 lat na stanowisku montera konstrukcji aluminiowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność cięcia i sczepiania palnikiem gazowym
  • Inicjatywy i zaangażowanej postawy wobec wykonywanej pracy
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy
  • Stabilne i stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności;
  • Nowoczesną technologię i organizację pracy.

SPAWACZ ALUMINIUM

Miejsce pracy: Polsce i za granicą

  • Spawanie aluminium

Wymagania:

  • Min. 2 –letnie doświadczenie w spawaniu aluminium (udokumentowane)
  • Certyfikat MIG 131
  • Gotowość do pracy w zespole
  • Precyzja, dokładność
  • Gotowość do uczestnictwa w testach spawalniczych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe warunki pracy oraz bogaty pakiet socjalny

Technolog Przygotowania Produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowy okrętów będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu technologii produkcji i optymalizacji procesów
  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość czytania oznaczeń symboli spoin
  • Znajomość programów AutoCAD
  • Umiejętność planowania procesu technologicznego
  • Umiejętność wykonywania kalkulacji czasochłonności procesów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów
  • Chęć podejmowania wyzwań, kreatywność, samodzielność

Zakres zadań:

  • Opracowanie oraz nadzór procesów technologicznych
  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad procesem produkcji
  • Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa
  • Opracowanie instrukcji technicznych
  • Optymalizacja kosztów zastosowań technologii w procesie realizacji zadania
  • Opracowanie normatywów zużycia materiałów i pracy pracowników produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Kompleksowy pakiet świadczeń socjalnych oraz możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Podania

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim lub polskim na adres: kadryalushipcom

Aluship Technology Sp. z o.o.
ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk