Mistrz produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem produkcji, procedurami jakościowymi i stanowiskowymi
  • Bieżące nadzorowanie przebiegu procesu technologicznego –   kontrola skuteczności, analiza przyczyn niezgodności, inicjowanie i wdrażanie działań korygujących.
  • Raportowanie i zapewnienie kompletności zapisów produkcyjnych
  • Dbanie o produktywność i dobre wykorzystanie materiałów
  • Zarządzanie grupą pracowników, dbanie o dyscyplinę i bezpieczeństwo pracowników na swoim obszarze
  • Zapewnienie skutecznego przepływu informacji na temat problemów i zagrożeń oraz podjętych działań i ich skutków
  • Dbanie o samorozwój i wdrażanie rozwiązań mających wpływ na rozwój organizacji

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczanie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowane w sektorze stoczniowym
  • Znajomość produkcji konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność zarządzania grupą pracowników
  • Wyobraźnia i przewidywanie skutków podjętych decyzji
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Zdolności analityczne
  • Spostrzegawczość, sumienność, samodzielność
  • Asertywność, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego  będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku wraz z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe kursy i szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna